Lampa Wisząca z Rattanu Boho Abruzzo Gabriella 35cm E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Wisząca z Ratanu Boho Abruzzo Gabriella 35cm E27
Lampa Wisząca Abruzzo Gabriella z Rattanu to wyjątkowe źródło oświetlenia, które wyróżnia się osobistym charakterem i naturalnym urokiem, dzięki starannie dobranym materiałom i paletom kolorów, które zostały zastosowane w jej projekcie. Wspaniale wpasowuje się w różne style aranżacji wnętrz, takie jak śródziemnomorski, surowy, boho-chic czy etniczny.
Lampa Gabriella prezentuje się niezwykle oryginalnie dzięki swojemu nietypowemu kloszowi, który został stworzony z rattanowych nici przymocowanych do solidnej metalowej konstrukcji. To właśnie taki niekonwencjonalny projekt nadaje jej luźny i swobodny charakter, który doda odrobinę oryginalności przestrzeni, w której zostanie umieszczona.
Jasność emitowanego światła zależy od rodzaju żarówki E27, którą wybierzesz, co pozwala dostosować atmosferę w pomieszczeniu, oferując ciepłe, neutralne lub chłodniejsze oświetlenie.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 1 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 40W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Rattan |
| Instalacja | Wisząca |
| Wymiary (mm) | 1840xØ350 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Średnica lampy | Ø350 mm |
| Średnica podsufitki | Ø100 mm |
| Długość kabla | 1500 mm |
| Waga | 0.800 kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |