Lampa Wisząca szklana mleczne kule Abruzzo Parma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Wisząca szklana mleczne kule Abruzzo Parma
Nasza lampa wisząca to wyjątkowe dzieło sztuki, która nada niepowtarzalny charakter każdej przestrzeni. Wyjątkowy design łączący metal i szkło sprawia, że nasza lampa staje się sercem Twojego wnętrza.
Jednym z najważniejszych elementów tej lampy jest możliwość dostosowania światła do Twoich preferencji. Dzięki zamontowanej żarówce LED E27 możesz wybierać między ciepłym, zimnym a neutralnym światłem, które idealnie dopasuje się do Twojego otoczenia. Możesz nawet uzyskać jeszcze większą wszechstronność w oświetleniu przestrzeni i zdecydować się na żarówki RGB lub CCT.
Lampa Wisząca Szklana Mleczne Kule Abruzzo Parma znakomicie sprawdza się w różnych miejscach, takich jak jadalnie, sypialnie, kuchnie, biura, salony, restauracje czy kawiarnie. To produkt, który nie tylko oświetli Twoją przestrzeń, ale także doda jej wyjątkowego charakteru i elegancji.
Dlatego nie zwlekaj dłużej i nadaj swojej przestrzeni nutę elegancji i wyjątkowego stylu dzięki naszej Lampie Wiszącej Szklane Kule Abruzzo Parma. Oświetl swoje życie w nowy sposób już dziś!
"
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 3 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 20W |
| Kolor obudowy | Czarno/Złoty |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Metal, Szkło |
| Instalacja | Wisząca |
| Wymiary (mm) | 1720x150x700 mm |
| Wysokość | 1720 mm |
| Średnica lampy | Ø150 mm |
| Średnica podsufitki | 25x50x200 mm |
| Waga | 1.66 kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS |