Lampa Wiszaca cztery złote tuby GU10 Abruzzo Trotti
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło Światła | GU10 |
| Ilość Punktów Światła | 1.0 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 20W |
| Kolor Obudowy | Złoty |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień Ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary (mm) | 1000 X 1200 X 55 mm |
| Wymiary (cm) | 100 X 120 X 5,5 cm |