Lampa Wisząca Boho z Rattanu Abruzzo Lidia 37cm E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Wisząca Boho z Rattanu Abruzzo Lidia 37cm E27
Nasza lampa wisząca Abruzzo Lidia to produkt wykonany z myślą o połączeniu elegancji, natury oraz handmade. Lampa została wykonana z Rattanu w procesie handmade. Jej forma oraz materiały sprawiają, że lampa będzie świetną dekoracją i oświetleniem do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, biura, czy kawiarni. A w szczególności sprawdzi się w pomieszczeniach gdzie dominują ciepłe kolory.
Gwint E27 pozwala na wybór odpowiedniej żarówki, które spełni Twoje oczekiwania oświetleniowe. Jeśli potrzebujesz różnorodności w swoim oświetleniu - wybierz żarówki RGB, albo postaw na klasyczne rozwiązanie i wybierz żarówkę w zależności od temperatury barwowej, ciepłą, zimną, bądź naturalną.
Ze względu na ręczne wykonanie produktu z naturalnego materiału, wykończenie może nieznacznie różnić się między poszczególnymi egzemplarzami.
Produkt nie zawiera żarówki E27 i wymaga osobnego zakupu.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 1 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 40W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Rattan |
| Instalacja | Wisząca |
| Wymiary (mm) | 360x375 mm |
| Wysokość | 375 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Długość | 360 mm |
| Długość kabla | 1450 mm |
| Waga | 0.92 kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |