Lampa Wisząca Boho z Plecionego Papieru Abruzzo Sara 40cm E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Wisząca Boho z Plecionego Papieru Abruzzo Sara 40cm E27
Lampa Wisząca Abruzzo Sara to lampa w stylu boho i śródziemnomorskim, która nada każdej przestrzeni elegancji oraz naturalności. Design lampy opiera się obudowie wykonanej z plecionego papieru, a jej kolorystyka świetnie dopełni pomieszczenia o ciepłych barwach
Jasność emitowanego światła zależy od żarówki E27 LED, którą zainstalujemy. To daje nam możliwość wyboru ciepłego, zimnego lub neutralnego oświetlenia, zależnie od pożądanej atmosfery.
Możemy także rozważyć opcję wyboru niektórych lamp RGB lub CCT, które zapewnią wszechstronność oświetlenia w różnych rodzajach przestrzeni, zarówno domowych, jak i komercyjnych. Idealnie nadaje się do jadalni, sypialni, kuchni, biur, salonów, restauracji, kawiarni i wielu innych miejsc.
Należy pamiętać, że ze względu na ręczne wykonanie z naturalnych materiałów, wykończenie lampy może nieznacznie się różnić w zależności od egzemplarza. Dodatkowo, lampa jest dostarczana z regulowanym kablem wiszącym.
Warto zaznaczyć, że do produktu nie dołączona jest żarówka typu E27, więc konieczne jest jej osobiste zakupienie.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 1 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 40W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Papier |
| Instalacja | Wisząca |
| Wymiary (mm) | 1675x400x400 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Długość | 400 mm |
| Średnica podsufitki | 90 mm |
| Długość kabla | 1290 mm |
| Waga | 1.350 kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |