Lampa Sufitowa Milano mleczne kule 3xE27 Abruzzo Klinto
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło Światła | E27 |
| Ilość Punktów Światła | 1.0 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 20W |
| Kolor Obudowy | Złoty |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień Ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Metal/Szkło |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary (mm) | 700 x 300 x 150mm |
| Wymiary (cm) | 70 x 30 x 15cm |