Lampa Podłogowa120cm Boho Abruzzo Camilla 2x E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Podłogowa 120cm Boho Abruzzo Camilla 2x E27
Lampa Podłogowa Abruzzo Camilla została wykonana w stylu śródziemnomorskim, wykorzystując nie tylko nowatorskie rozwiązania oświetleniowe, ale również naturalne materiały. Jej obudowa została wykonana z bambusa. Takie wykonanie sprawia, że jest to piękna lampa podłogowa, która sprawdzi się przede wszystkim w salonach, sypialniach, lub kawiarniach.
Nasza lampa podłogowa śródziemnomorska posiada dwa źródła światła E27 w systemie góra-dół. Dzięki temu masz pełną kontrolę wybrania odpowiedniego źródła światła, by dopasować je do pomieszczenia, lub uzyskać oczekiwany w nim efekt. Światło ciepłe będzie sprzyjało relaksowi, zimne - pracy, a wybór żarówek CCT czy chociażby RGB też jest możliwy.
Produkt został wykonany ręcznie z naturalnych materiałów. Z tego powodu każdy unikalny egzemplarz może się nieco różnić.
Źródło światła NIE JEST częścią produktu zakupu.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 2 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 40W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Bambus |
| Instalacja | Podłogowa |
| Wymiary (mm) | 1180xØ300 mm |
| Wysokość | 1180 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Długość | 300 mm |
| Długość kabla | 1,8m |
| Waga | 4kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |