Lampa Podłogowa 130cm z Włókien Naturalnych Boho Abruzzo Carlotta 2x E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Podłogowa 130cm z Włókien Naturalnych Boho Abruzzo Carlotta 2x E27
Lampa podłogowa Abruzzo Carlotta to lampa w stylu Boho to połączenie nowoczesności ze śródziemnomorskim klimatem. Lampy Boho to przede wszystkim nadanie wyjątkowego charakteru przestrzeni. Tego typu oświetlenie świetnie wpasowuje się w pomieszczenia o ciepłych kolorach, a w szczególności takie, w których znajdują się zielone rośliny.
Produkt został wykonany ręcznie, a jego obudowa powstała z naturalnych włókien. To nie tylko źródło światła, ale również element dekoracyjny, który wprowadza do pomieszczenia przytulność, ciepło, elegancję i przede wszystkim - unikalny charakter.
Źródła światła nie są częścią zestawu. Umieszczone w lampie dwa gwinty E27 umożliwia jednak wybór światła, dzięki czemu lampa będzie spełniała Twoje potrzeby. Wykorzystaj światło ciepłe lub naturalne do relaksu, zimne do pracy, albo pozwól sobie na więcej elastyczności i zainstaluj żarówki RGB - wybór należy do Ciebie.
Produkt wykonany ręcznie - każda jednostka produktu może lekko się różnić
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E27 |
| Ilość Punktów światła | 2 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 40W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Włókno Naturalne |
| Instalacja | Podłogowa |
| Wymiary (mm) | 1290x300x300 mm |
| Wysokość | 1290 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Długość | 300 mm |
| Długość kabla | 1,5m |
| Waga | 1,85kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |