Kinkiet LED z Rattanu Bogho Abruzzo Bianca 25cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet LED z Rattanu Bogho Abruzzo Bianca E14
Kinkiet Abruzzo Bianca to lampa w stylu śródziemnomorskim, która została wykonana z naturalnego Rattanu. Dzięki jej naturalnemu wyglądowi, świetnie sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach, a szczególnie w takich, w której znajduje się dużo roślin. Ta lampa doda charakteru każdej przestrzeni, polecamy użyć jej w salonie, sypialni, biurze, kawiarni, czy restauracji.
Mimo prostego designu, lampa Abruzzo Bianca nada pomieszczeniu bardzo nowoczesnego i zarazem naturalnego wyglądu. Nasz kinkiet posiada gwint E14. Jako, że żarówka nie jest częścią zestawu - umożliwi Ci to dobranie odpowiedniej żarówki, która dopasuje się do Twoich potrzeb, Może potrzebujesz światła ciepłego lub naturalnego, a może zależy Ci na żarówce RGB - wybór należy do Ciebie.
==
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło światła | E14 |
| Ilość Punktów światła | 1 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 25W |
| Kolor obudowy | Brązowy |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Rattan |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary (mm) | 200x125x250 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Długość | 250 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Certyfikaty | CE & RoHS, UKCA |