Lampa Wisząca Czarno Złota Kopuła E27 25cm Abruzzo Geo
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Napięcie | 220-240V AC |
| Źródło Światła | E27 |
| Ilość Punktów Światła | 1.0 |
| Maksymalna Moc Oprawki | 20W |
| Kolor Obudowy | Złoty |
| Użytkowanie | Wewnętrzne |
| Stopień Ochrony IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Instalacja | Natynkowa |
| Wymiary (mm) | Ø250x1200 mm |
| Wymiary (cm) | Ø25x120 cm |